بلوک AAC

hebelexrazavi.com

  بلوک هوادار اتوکلاو شده نوعی بلوک سبک با کارایی بسیار بالا می باشد که بیش از ۸۵ سال از عمر آن می گذرد. این نوع بلوک در سراسر دنیا و در اکثر ساختمان های اداری، صنعتی، مسکونی و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این نوع بلوک به دلیل کاهش هزینه های تمام شده بنا ،از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر مصالح ساختمانی، ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. به دلیل سبکی و نصب آسان قطعات، باعث افزایش سرعت احداث بنا شده و کمک شایانی به سازندگان و انبوه سازان، در بازار رقابتی مسکن می نماید.

بلوک هوادار اتوکلاوشده در مقایسه با سایر محصولات دارای خصوصیات بارزی مانند سبکی، عمرزیاد، کاهش اتلاف حرارتی (سرما و گرما)، عایق صدا، سهولت استفاده و شکل پذیری است.

با توجه به مزیت های ویژه، این محصول نگرانی های مشاوران ساختمانی، پیمانکاران و مهندسان معمار را جهت سازگاری با شرایط محیطی بر طرف می سازد.

بلوک های بتن هوادار اتوکلاو شده تولیدی شرکت هبلکس رضوی با ابعاد زیر در پالتهای چوبی به ابعاد x ۱/۲ x ۱/۰ .x ۱/۵متر با پوشش پلاستیکی محافظ در برابر رطوبت و نور خورشید تولید می گردد.

 بلوک های هبلکس رضوی

عرضارتفاعطول
8۲۵۶۰
10۲۵۶۰
۱2۲۵۶۰
15۲۵۶۰
۲۰۲۵۶۰
۲۵۲۵۶۰
۳۰۲۵۶۰
۳۷/۵۲۵۶۰

.

قابل ذکر است که مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی بنا به تقاضای مشتریان محترم قابلیت تولیدبلوک هایی با سایرابعاد رانیزدارا می باشد

بلوک های بزرگ هبلکس رضوی

عرض ارتفاعطول
۱۰50۶۰
1550۶۰
۱۷/۵50۶۰
2050۶۰